Dead Island 2 ukazuje nové gameplay záběry, trailer doplňují hrané scénky
i Zdroj: Deep Silver
Novinka Dead Island 2 ukazuje nové gameplay záběry, trailer doplňují hrané scénky

Dead Island 2 ukazuje nové gameplay záběry, trailer doplňují hrané scénky

Radek Raudenský

Radek Raudenský

7. 12. 2022 07:02

Jak nám studio Dambuster Studios společně s vydavatelem Deep Silver slíbilo, 6. prosince večer jsme se dočkali vydání nových gameplay záběrů z Dead Island 2. Po vzoru minulých trailerů nás nejprve čeká hraná část, která si utahuje z různých věcí nejen z reálného světa. Na hranou část pak navazuje kýžená ukázka přímo ze hry.

Reklama

  • Dead Island 2 ukazuje další gameplay záběry ze hry
  • Hlavní náplní videa jsou ale hrané vtipné scénky

Vývojáři se rozhodně nedrželi zkrátka a dočkáme se pořádné nálože krve, zabíjení zombíků a také umírání. Vývojáři lákají také na celou řadu zbraní, které dostaneme k dispozici, dále typy zombíků a také spoustu možností, jak se těchto nemrtvých těl zbavit.

Překvapivě jsou gameplay záběry poměrně krátké, jelikož na ně naváže další hraná ukázka. Musíme říct, že se ale video skutečně povedlo a vývojáři dokázali vtipné „sketche“ dobře pojmout. Tak snad se tentokrát už vydání hry skutečně dočkáme – k finálnímu launchi by mělo dojít 28. dubna příštího roku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz