Dead by Daylight Novinka Dead By Daylight hromadně zve na oslavu pětiletého výročí

Dead By Daylight hromadně zve na oslavu pětiletého výročí

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

4. 7. 2021 08:30

Zápolení v kulisách Dead By Daylight se u fanoušků hororovek a slasherů se i po pěti letech setkává se zájmem. Svou zásluhu na tomto úspěchu nemá pochopitelně pouze zpracovávaná látka, ale také spolupráce s dalšími, ne nutně herními, značkami, umožňující vývojářům přenos známých postav na herní scénu. Mimo nich však studio Behaviour Interactive nezapomíná ani na svůj původ, vzhledem k čemuž milník pěti let aktuálně oslavuje přidáním nového, časově omezeného eventu.

Reklama
Reklama

  • Dead By Daylight oslavuje do 15. července pětileté výročí vydání
  • Všichni hráči obdrží, kteří se do konce oslav přihlásí, obdrží odměnu ve formě herní měny
  • Ti aktivnější pak mohou získat unikátní kosmetické předměty za plnění výzev

Trvání oslavného eventu skončí datem 15. července. Aby vývojáři vyzvali k jeho vyzkoušení co možná nejvíce hráčů, darují za samotné přihlášení 500 tisíc jednotek Bloodpoints a do 7. července i 9 tisíc jednotek Iridescent Shards.

Vedle těchto darů ve formě herních měn máte navíc šanci získat i limitované kosmetické předměty, stejně jako vyzkoušet speciální výzvy spojené s jejich dosažením. Jednou z nich se po svém předešlém představení znovu stává sběr Anniversary Crowns, odměňující hráče po opuštění map unikátní sadou vizuálních doplňků.

Mimo nich můžete díky úvodem darovanému jmění ale zavítat i do vlastního stromu dovedností (Bloodwebs) a zpřístupnit zde za Bloodpoints některé nové předměty.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz