Dataminer odhalil skryté mise v Cyberpunk 2077. Přišly s aktualizací 1.2, mohlo by jít o obsah nadcházejícího DLC
i Zdroj: Hrej.cz
Cyberpunk 2077 Novinka Dataminer odhalil skryté mise v Cyberpunk 2077. Přišly s aktualizací 1.2, mohlo by jít o obsah nadcházejícího DLC

Dataminer odhalil skryté mise v Cyberpunk 2077. Přišly s aktualizací 1.2, mohlo by jít o obsah nadcházejícího DLC

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 4. 2021 15:55

Na konci března se Cyberpunk 2077 dočkal slibované obrovské aktualizace 1.2, která opravila spoustu problémů a zlepšila výkon zejména na starších konzolích. Jak je ale zvykem, v aktualizacích si vývojáři připravují půdu pro budoucí expanze a Update 1.2 nebyl výjimkou. Datamineři se tak pustili do zkoumání složek, kde nalezli spoustu zajímavých informací.

Reklama

  • Dataminer nalezl v souborech Cyberpunk 2077 několik desítek misí 
  • Dle jeho slov by mohly být součástí nadcházejícího DLC
  • Většina misí se soustředí na oblast Pacifica

Romulus, jeden z dataminerů, se kterým se spojili redaktoři Eurogameru, odhalil přidání několika příběhových misí. Myslí si, že se bude jednat o první příběhové DLC. Přesněji se jedná o „příběhy z ulice“, které v základní verzi Cyberpunku nejsou k dispozici. Jedná se o přibližně 75 menších úkolů, přičemž několik souborů jde více do hloubky – popisují například debatu o postavě jménem Wagner či situaci s rukojmím, kterého zajala skupina „Kurtz Militia“.

Většina příběhů z ulice se prý točí okolo čtvrti Pacifica, kterou už dříve hráči kritizovali za nedostatek obsahu. Objevuje se i zmínka o nedokončeném kostele Newcomers Haven, který se má nacházet právě v Pacifice. Romulus tvrdí, že by se úkoly mohly teoreticky zpřístupnit už nyní, zatím to ale nedokáže potvrdit – pro to by musel projít tisíce dalších souborů. Jak ale Eurogamer zmiňuje, soubory a jejich obsah se shoduje s již odhalenou roadmapou, kterou vývojáři představili v lednu. Na oficiální informace o zmíněných misích si musíme ještě chvíli počkat – studio totiž na prosbu o komentář ze strany Eurogameru nijak nereagovalo.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz