Další eshop inzeruje GTA pro Vitu
Tak je GTA: Vice City Nights fáma nebo ne? Ještě v březnu bychom na tuhle hru nehru nesázeli s panem Martinim ani pětník. Tehdy se novináři zmínili o jakémsi novém spin offu k sérii Grand Theft Auto na handheld Vita jenom proto, že na ni uviděli reklamu v jistém e-shopu Play. Později se vzalo všeobecně na vědomí, že tahle předobjednávka byla photoshopový podvod.
Nyní však úplně stejnou věc předvádí norský obchod Game. Opět se v něm nabízí předobjednávka na hru, kterou Rockstar nikdy neoznámil. Jedná se tedy stále o grafickou hříčku, nebo o (záměrný) omyl pracovníka e-shopu, když spustil předobjednávkový formulář dříve než měl?
Pokud GTA: Vice City Nights opravdu existuje, a že je nyní tahle možnost již o něco reálnější, měl by v této Vita hře pokračovat někdejší přistěhovalecký příběh z GTA IV a děj by měl být zasazen do Liberty City.