Cvičte, aby vaše zvířátko nezemřelo. Novinka Fitment přináší neokoukaný přístup k hraní a cvičení
i Zdroj: Glossbird / Fitment press kit
Mobilní hraní Novinka Cvičte, aby vaše zvířátko nezemřelo. Novinka Fitment přináší neokoukaný přístup k hraní a cvičení

Cvičte, aby vaše zvířátko nezemřelo. Novinka Fitment přináší neokoukaný přístup k hraní a cvičení

Jakub Fišer

Jakub Fišer

22. 9. 2022 14:00 2

Chtěli jste začít s pravidelným cvičením, ale vždycky vám došla motivace? Lékem na tento neduh by mohla být mobilní hra Fitment, která kombinuje péči o virtuálního mazlíčka a cvičení v reálném světě.

Reklama
Reklama

  • Fitment je nová hra, ve které 5minutovým denním cvičením plníte výzvy
  • Získáváte peníze na péči o svého virtuálního mazlíčka
  • Čím víc budete cvičit, tím lepší život svému zvířátku dopřejete

Na začátku hry dostanete vlastní avatara-mazlíčka, tzv. Fitbuddie. Ten může mít podobu pejska, kočičky nebo žabky. Abyste udržovali zvířátko při životě, v pohodlí a mohli mu třeba i vylepšovat obydlí nebo dokupovat lepší doplňky, musíte cvičit.

Nejde však o žádné náročné workouty jako ty z posilovny. Bohatě stačí, když párkrát denně zadřepujete, uděláte pár kliků, protáhnete si krk, ruce. Cviků je celá řada, jsou koncipovány tak, abyste je mohli dělat kdekoliv – doma, v kanceláři nebo z pohodlí gauče.

Za utržené prostředky z cvičení můžete zrychlovat postup hrou, vylepšovat život vašemu mazlíčkovi a se svými úspěchy se samozřejmě můžete svěřit dalším hráčům. Důležitá otázka: jak hra zjistí, že cvičíte a že jen nekoukáte na telefon, jak odpočítává sekundy do dalšího cviku? Nijak, ale proč byste hru jinak hráli, kdybyste se nechtěli trochu rozhýbat?!

Fitment od studia Glossbird je v tuto chvíli v rámci ranné fáze dostupný na Androidu i iOS. Hra je kompletně zdarma, takže můžete svobodně vyzkoušet, jestli vám taková motivace ke sportu dává smysl, nebo vůbec.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz