Creative Assembly zakládá třetí pobočku. Jde nyní o největší britské studio
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Creative Assembly zakládá třetí pobočku. Jde nyní o největší britské studio

Creative Assembly zakládá třetí pobočku. Jde nyní o největší britské studio

Radek Raudenský

Radek Raudenský

13. 4. 2021 17:10

Studio Creative Assembly, které stojí například za sérií Total War, otevírá již třetí pobočku v Horsham West Sussex. To ukazuje velký úspěch strategií, které se v posledních letech staly populární zejména v Asii. I samotní vývojáři zmiňují, že za poslední rok vyrostli o 20 %, v současné době jsou s 800 zaměstnanci největším britským studiem.

Reklama
Reklama

Účel nového studia nebyl přesněji zmíněn, Creative Assembly tvrdí, že má podpořit neustálý růst společnosti. „V budoucnosti budeme transformovat náš pracovní model tak, aby byla flexibilita normou – pro to ale potřebujeme správné prostředí,“ tvrdí Gareth Edmondson, ředitel Creative Assembly.

Studio má pořádně napilno. Minulý rok si střihlo vydání spin-off titulu Total War Saga: Troy, který byl na Epic Games Store dostupný po jeden den zcela zdarma. Nedávno jsme se dočkali oznámení třetího pokračování Total War: Warhammer, které má vyjít už tento rok.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz