Hrej.cz Novinka

Civ. 6 přidává mód pro vyjednávání s barbary

radek-raudensky
Radek Raudenský
17. 2. 2021 14:25 1 Sdílej:

Ještě před vydáním dalšího season passu se Civilizace 6 dočká nové aktualizace zdarma, která s přidáním nového módu razantně promění hraní proti barbarům, tedy AI frakcí na mapě. Ty hlavně na začátku hry dost poškozují naše rozšiřování, pokud si ale do hry přidáme mód Barbarian Clans, budeme moct s barbary vyjednávat.

Reklama
Reklama

Zatímco dnes je jedinou možností před barbary utéct nebo s nimi bojovat, Barbarian Clans udělá z barbarů nové frakce. Díky tomu získají své speciální jednotky i preference terénů. Z jednotlivých klanů se různými činnostmi a uplynulým časem mohou stát městské státy, přičemž hráči jim v tom mohou pomoct nebo jim naopak uškodit.

Samozřejmě stále je možné na barbary zaútočit, nově ale barbaři přijmou úplatek za mír. Pokud ze své kapsy vytáhnete více zlaťáku, zaútočí barbaři na vašeho souseda, což jim mimo jiné zvýší postup k městskému státu. Aktualizace přinese také balanční změny a další menší novinky.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz