Chraňte své peněženky. Přichází zimní výprodej na Steamu, ve slevě je poprvé také Elden Ring
i Zdroj: Valve
Novinka Chraňte své peněženky. Přichází zimní výprodej na Steamu, ve slevě je poprvé také Elden Ring

Chraňte své peněženky. Přichází zimní výprodej na Steamu, ve slevě je poprvé také Elden Ring

Radek Raudenský

Radek Raudenský

23. 12. 2022 14:46

Je čas vánoční, tedy tradičně doba, kdy se těšíme na dny klidu, ale také kdy se nám hodně zeširoka otevírá peněženka za různorodé dárky. Nemůže chybět ani největší digitální herní obchod Steam, který už včera spustil velké zimní výprodeje.

Reklama

  • Steam spouští vánoční slevy
  • Levnější cenu hlásí poprvé i Elden Ring

Ve slevové akci se objevuje opravdu hromada her a tuto příležitost využili malí i velcí vývojáři. Kupříkladu vůbec poprvé od svého vydání nalezneme ve slevě jednu z nejoceňovanějších letošních her Elden Ring, která je ve třetinové slevě za 42 euro. Do slevy se dostalo také nové Call of Duty: Modern Warfare 2, které je dostupné za necelých 60 euro z původních 70 euro.

Je zde ale řada starších, ale stále perfektních her. Ve velice pěkné slevě najdeme i Red Dead Redemption 2, Cyberpunk 2077, God of War, Forza Horizon 5 nebo Spider-Mana. Nabídka je opravdu široká a předem se modlíme za to, ať vaše peněženky tento nápor vydrží. Slevy končí 5. ledna příštího roku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz