CD Projekt potvrzuje, že remake prvního Zaklínače nabídne otevřený svět
i Zdroj: CD Projekt
Novinka CD Projekt potvrzuje, že remake prvního Zaklínače nabídne otevřený svět

CD Projekt potvrzuje, že remake prvního Zaklínače nabídne otevřený svět

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

29. 11. 2022 09:12

V posledních týdnech se hodně mluví o next-gen verzi třetího Zaklínače, kterou CD Projekt konečně detailně představil. Společnost však nezapomíná ani na ostatní projekty s Geraltem v hlavní roli. Nové informace se týkají nedávno oznámeného remaku prvního dílu.

Reklama

  • Remake prvního Zaklínače je koncipován jako open-world
  • Informace se objevila v poslední finanční zprávě

V zprávě hodnotící finanční výsledky za poslední čtvrtletí je remaku jedničky věnováno pár slov. Hra je zde označena jako moderní reimaginace, která je profilována jako open-world.

O zasazení do otevřeného světa CD Projekt promluvil poprvé. Doposud nebylo jasné, do jaké míry budou autoři respektovat strukturu původní hry z roku 2007. Sluší se připomenout, že se jednička svou povahou mezi open-world tituly neřadí, půjde tedy o zásadní změnu. 

O chystané předělávce zatím mnoho nevíme. Na hře pracuje studio Fool’s Theory složené z bývalých vývojářů CD Projektu, jako základ poslouží technologie Unreal Engine 5, což platí i pro ostatní chystané projekty.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz