Casey Hudson, producent Mass Effectu, odhaluje vlastní studio Humanoid
Novinka Casey Hudson, producent Mass Effectu, odhaluje vlastní studio Humanoid

Casey Hudson, producent Mass Effectu, odhaluje vlastní studio Humanoid

Radek Raudenský

Radek Raudenský

30. 6. 2021 12:40 1

Před několika měsíci oznámil Casey Hudson, bývalý producent série Mass Effect, odchod ze studia BioWare, ve kterém strávil mnoho let své bohaté kariéry. Právě jeho odchod stojí za obavami fanoušků o budoucnost zmíněné akční franšízy, toho se už ale dění kolem Caseyho netýká. Hudson totiž dnes oznámil založení vlastního studia.

Reklama
Reklama

  • Casey Hudson, veterán vývoje a bývalý producent Mass Effectu, zakládá vlastní studio
  • Humanoid Studios má přinést inovace a umění skrze novou IP

To nese název Humanoid Studios a Hudson jej koncipuje tak, aby „otevřel kreativní svobodu vývojářů“. Veteránovi se to prý podaří díky tomu, že chce hráčům přinést inovace a umění skrze úplně novou IP. V současné chvíli ale studio teprve nabírá nové vývojáře a na konkrétnější oznámení připravovaných projektů si ještě pár let počkáme.

O zkušenostech samotného Hudsona ale rozhodně nelze pochybovat. V BioWare strávil dlouhých 15 let a pracoval na Star Wars: Knights of the Old Republic či epickém sci-fi eposu Mass Effect. Po svém  odchodu a opětovném návratu se stal generálním manažerem celého BioWare. Firmu ale loni opustil znovu, zřejmě definitivně, a to prý proto, aby „otevřel cestu další generaci vedení studia“.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz