bungie-pocitaji-s-halo-3-jeste-minimalne-dva-roky
Novinka Bungie počítají s Halo 3 ještě minimálně dva roky

Bungie počítají s Halo 3 ještě minimálně dva roky

Jaromír Möwald

Jaromír Möwald

26. 3. 2009 11:32 1
Reklama
Reklama

Bungie rozhodně nejsou firmou, která by házela své dřívejší projekty jen tak přes palubu. Důkazem je i dnešní prohlášení, že s podporou pro Halo 3 je prý počítáno po následující minimálně dva roky. A to i přesto, že bylo již dříve řečeno, že chystaný datadisk Halo 3: ODST bude finálním kouskem do skládačky třetího dílu. "Vývoj Halo 3 nám trval více než dva a půl roku a rozhodně nemíníme jen tak skončit," řekl producent Allen Murray během přednášky Bungie na letošní GDC. "Předpokládám, že na Halo 3 ještě minimálně dva roky pracovat budeme." Přítomným novinářům se však nepovedlo zjistit, jestli to znamená další datadisky, stahovatelné balíčky, nebo prostě technickou podporu, která se pojí s přístupností multiplayerových serverů.

Kromě dvouleté podpory pro Halo 3 bylo prozrazeno, že Bungie v současné době pracuje na celé řadě projektů, z nichž ani jednomu se však ještě nechce vykouknout z pod pokličky ven (tudíž se jedná o véélice hodnotnou informaci). Jedinou potvrzenou hrou tak zůstává stále ODST pro Halo 3, který by měl vyjít letos na podzim exkluzivně pro Xbox 360. Už za dva týdny by se ale na Xbox Live Marketplace měl objevit balíček map pro původní Halo 3 s označením Mythic Map Pack.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz