Hrej.cz Novinka

Bright Memory se blýská v novém traileru

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
31. 7. 2020 09:58 3 Sdílej:
Reklama
Reklama

Když Microsoft letos v květnu prezentoval tituly od third-party vývojářů, jen málo se jich přiblížilo představám o next-gen zážitku. Dechberoucí grafické zpracování předvedla akce Bright Memory: Infinite, jejíž vizuál navíc podtrhla skutečnost, že je dílem jednoho jediného člověka. Nyní je k dispozici nový trailer.

Záběry se objevily v rámci digitální akce ChinaJoy 2020. Ukazují hlavní hrdinku, kolem níž se bude točit celý příběh. Shelia pracuje pro společnost Supernatural Science Research Organization, které teroristická skupina ukradne speciální substanci, s níž je možné překonat smrt. Vyšetřování navíc komplikuje podezřelé prolínání světů.

Vývojář Xiancheng Zeng staví hru na technologii Unreal Engine 4. Právě skutečnost, že jde o dílo jednoho člověka, udělala hře slušnou reklamu. Tato informace je ostatně uvedena i v titulku čerstvého traileru. Dnes už se ale příliš nemluví o kontroverzní minulosti, s níž musel autor zabojovat. Kdysi totiž tvrdil, že je autorem všech prvků ve hře, ať už jde o animace, modely, nebo o hudbu. Časem přiznal, že jde o assety, což by samo o sobě nebylo nic zvláštního. Zeng však bohužel za značnou část obsahu nikdy nezaplatil a velké úsilí věnoval výrazným úpravám, aby za sebou zahladil stopy. To se mu ale nepodařilo a poté, co se hra stala malou senzací, všimli si své práce skuteční autoři.

Není úplně jasné, zda se všichni skuteční tvůrci dočkali kompenzace, Zeng se ale s problémem patrně nějak popral. Nyní má nakročeno k velkému úspěchu. Hra míří na PC a na aktuální i příští generaci konzolí, konkrétní datum vydání nicméně stále není známo.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz