Hrej.cz Novinka

Boundary ukazuje další gameplay trailer

radek-raudensky
Radek Raudenský
3. 3. 2021 10:24 Sdílej:

Během letošního roku má dojít na vydání velmi zajímavé střílečky Boundary. Projekt čínského studia Surgical Scalpels chce ukázat, jak by mohl vypadat válečný konflikt na území vesmírné stanice – tedy na místě bez gravitace, zvuku a vzduchu.

Reklama
Reklama

Boundary stále nemá datum vydání, vývojáři nás ale pravidelně zásobují různými trailery. Během IGN Fan Festu došlo na vydání dalšího gameplay videa, které nám dává další náhled do chaotického sporu „astroperátorů“ (jak vývojáři nazývají postavy hráčů). Už dříve jsme se dozvěděli, že kromě různých zbraní budou mít vojáci k dispozici i speciální vybavení jako štít s kulomety.

I přes stále neznámé datum vydání se plánuje hned několik beta testů. Vstupenku do nich vám zajistí zaregistrování se do mailových upozornění. Mimo to se na Steamu nachází benchmark, který vám zdarma otestuje sestavu a prozradí, zdali splňujete požadavky na ray tracing.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz