Hrej.cz Novinka

Beta nového Hitmana začne 12. února

jiri-bigas
Jiří Bigas
3. 2. 2016 16:04 3 Sdílej:
Reklama
Reklama

Vývojáři z IO Interactive nehledí na kritiku, adresující epizodické vydáváni nového Hitmana, a pokračují s vývojem. Ten se navíc dostal do fáze, ve které už je možné hru prezentovat hráčům a nadešel tudíž čas betatestu.

Do kalendářů si proto zapište datum 12. února, kdy se test zpřístupní na PS4, respektive 19. února, kdy se dočkají také hráči na PC. Jak už to tak bývá, garanci vstupu mají ti, kdo si hru předobjednaji a nehraje roli, zda to bude kompletní balíček, zahrnujíci cenu všech epizod, nebo starter s úvodním dějstvím. Společně s tím pak vývojáři odhalili sběratelskou edici a potvrdili exkluzivní obsah pro PS4 verzi.

Tím by měla být šestice kontraktů Sarajevo Six s tím, že první z nich bude k dispozici už s vydáním hry v březnu. Lovit budeme nebezpečného a zároveň velmi ostražitého Scotta Sarna, ředitele evropských operací organizace CICADA. Očekávejte tvrdý odpor a velkou výzvu, radí vývojáři.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz