Bestie z Monster Hunter Rise údajně brzy začnou řádit na konzolích PlayStation a Xbox. K oznámení má dojít velmi brzy
i Zdroj: Capcom
Novinka Bestie z Monster Hunter Rise údajně brzy začnou řádit na konzolích PlayStation a Xbox. K oznámení má dojít velmi brzy

Bestie z Monster Hunter Rise údajně brzy začnou řádit na konzolích PlayStation a Xbox. K oznámení má dojít velmi brzy

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

1. 12. 2022 08:00

Monster Hunter patří mezi veleúspěšné značky, na které může být Capcom náležitě hrdý. To platí i pro hru s podtitulem Rise. Vyšla v březnu minulého roku pro Nintendo Switch, letos v lednu se dočkali také hráči na PC. A nyní se zdá, že na lov brzy vyrazí také majitelé ostatních konzolí.

Reklama

  • Tom Henderson tvrdí, že Monster Hunter Rise už 20. ledna zamíří na konzole od Sony a Microsoftu
  • Na jaře by mělo následovat i rozšíření Sunbreak
  • Hra se zřejmě zpřístupní také v Game Passu

Na vydání konzolové verze upozornil Tom Henderson na serveru Insider Gaming. Známý insider je přesvědčen, že hra už 20. ledna dorazí na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series. 

Radost zřejmě budou mít předplatitelé služby Xbox Game Pass, právě sem totiž podle Hendersona také zamíří. Na jaře má následovat rozšíření Sunbreak, které vyšlo v červnu letošního roku.

Na konzolích současné generace hra podle všeho poběží ve 4K a 60 FPS, připravena by měla být také na 3D audio. Henderson dodal, že k oficiálnímu oznámení dojde velmi brzy, v této souvislosti zmínil akci The Game Awards, která se uskuteční 8. prosince.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz