batman-se-zbavuje-gfwl
Novinka Batman se zbavuje GFWL

Batman se zbavuje GFWL

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

21. 10. 2013 07:04
Reklama
Reklama

Batman: Arkahm Origins je dnes čím dál tím více aktuálnější, a krom oznámení zpoždění PC a Wii U verze a vlastních prvních dojmů pro vás máme zajímavé informace týkající se těch předešlých Batmanových dobrodružství.

Batman se zbavuje GFWL

Není tajemstvím, že Microsoft opouští službu Games for Windows Live, a jelikož jí hojně Batman využíval, dojde k docela zásadní změně.GFWL ze hry mizíSteam verze dostávají update, ty retailové z krabiček a jiných zdrojů se dočkají aktivace na Steamu. Tedy aspoň měly by. Má vlastní kopie ve Steamu zatím registroval nelze. Ve Valve však prý o problému ví a řeší jej. Tak snad to není jen obrana před právě probíhající akcí na Batman hry.

A nejen že se zbavíme otravné služby GFWL, ale zatím to vypadá, že všichni majitelé předchozí hry dostávají v případě Arkham CityGOTY edice se všemi přídavkyJedinou nevýhodou je to, že přijdete o své aktuální uložené pozice. Tedy možná, komunita je totiž opět jednou činorodější než samotní autoři.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz