Bandai Namco ví o problémech Elden Ring, pracuje na nápravě. Kdy opravy dorazí ale neprozrazuje
i Zdroj: Hrej.cz
Elden Ring Novinka Bandai Namco ví o problémech Elden Ring, pracuje na nápravě. Kdy opravy dorazí ale neprozrazuje

Bandai Namco ví o problémech Elden Ring, pracuje na nápravě. Kdy opravy dorazí ale neprozrazuje

Radek Raudenský

Radek Raudenský

25. 2. 2022 17:03

Elden Ring se s dnešním vydáním pochlubil obrovskou vlnou popularity. Na Steamu se počet hráčů vyšplhal až k 700 tisícům, velký úspěch bude zcela jistě i na konzolích. Prozatím jsou ale reakce hráčů, především na počítačích, spíše smíšené, hru totiž trápí technické problémy, na které vydavatel Bandai Namco hbitě reaguje.

Reklama
Reklama

  • Elden Ring se těší velké popularitě, trápí ho ale technické problémy
  • Bandai Namco informuje o tom, že pracuje na nápravě

„V současné chvíli máme problémy, které brání hře správně fungovat. Omlouváme se za problémy a prosíme vás o trpělivost,“ píše vydavatel na oficiálních stránkách. V dalších odstavcích informuje o problémech, na kterých se pracuje – mezi ně patří nespolehlivá senzitivita myši, problémem s Easy Anti-Cheat a také haprující technický stav na počítačích i konzolích. 

Bohužel ale vydavatel ani studio FromSoftware neinformují o tom, kdy by mohly opravy těch nejzávažnějších problémů dorazit. I pod příspěvkem na Twitteru se hromadí stížnosti na různorodé chyby, někteří hráči dokonce přirovnávají vydání Elden Ring ke katastrofálnímu launchi Cyberpunk 2077, i když je takové přirovnání k novince velmi přísné. Pocítili jste nějaké problémy i vy? Jak zatím jednu z nejočekávanějších her tohoto roku hodnotíte?

Recenzenti z řad novinářů očividně na nijak zásadní technické problémy nenarazili a hodnocení hry je jedním z nejvyšších za poslední léta. Web MetaCritic dokonce hlásí pouze pozitivní recenze a kumulativní hodnocení se zastavilo na 97 bodech ze 100.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz