Speciální chatařský hPod #806 vyjde během víkendu. Omlouváme se za komplikace.
Babylon’s Fall se mění před očima, novinka od PlatinumGames bude mnohem barevnější
Hrej.cz Babylon’s Fall Novinka

Babylon’s Fall se mění před očima, novinka od PlatinumGames bude mnohem barevnější

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

14. 6. 2021 14:22

Po delší odmlce se opět přihlásilo studio PlatinumGames, které nyní pro Square Enix tvoří Babylon’s Fall. Hra se ukázala v gameplay záběrech.

Reklama
Reklama

  • Babylon’s Fall se po dlouhé době předvádí v gameplay ukázce
  • Vývojáři chystají uzavřený betatest
  • Byla potvrzena verze pro PlayStation 5

K oznámení došlo už v roce 2018, od té doby se k nám ale mnoho detailů nedostalo. Z čerstvé ukázky vyšlo najevo, že se autoři rozhodli pro malou změnu ve vizuálech, trochu více přitlačili na pastelky, čímž se přiklonili k barevnější stylizaci. 

Soubojový systém patrně odpovídá tomu, co bychom od PlatinumGames očekávali, vývojáři navíc dají hráčům možnost projít příběhem společně s kamarády v rámci kooperace. Hra je koncipována jako live-service titul, postupem času se v ní bude odemykat další a další obsah.

K tomu byl potvrzen uzavřený betatest, do kterého se mohou všichni zájemci přihlásit na oficiálních stránkách. Babylon’s Fall vyjde na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5 a na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz