Autoři remaku Dead Space prozradili konkrétní termín vydání, v nových záběrech ukazují práci s grafikou
i Zdroj: Electronic Arts
Dead Space Novinka Autoři remaku Dead Space prozradili konkrétní termín vydání, v nových záběrech ukazují práci s grafikou

Autoři remaku Dead Space prozradili konkrétní termín vydání, v nových záběrech ukazují práci s grafikou

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 5. 2022 09:32

Společnost Electronic Arts v březnu oznámila, že remake Dead Space bohužel nestihne dorazit během letošního roku, autoři nyní počítají se začátkem toho příštího. A nyní už známe i konkrétní termín vydání.

Reklama
Reklama

  • Remake Dead Space vyjde 27. ledna
  • Poslední stream se soustředí na osvětlení, modely postav a speciální efekty

Producent Phillippe Ducharme v tiskové zprávě zmiňuje, že si ve studiu Motive práci na remaku velmi užívají, jako velcí fanoušci původní hry k němu přistupují s velký respektem. “Udělali jsme velký pokrok na cestě k alfa verzi, s radostí můžeme oznámit, že hra vyjde v lednu příštího roku.” K dispozici je také konkrétní termín, Isaac Asimov nastartuje plazmový řezák 27. ledna.

Autoři se zároveň spojili s fanoušky prostřednictvím dalšího streamu, v němž se tentokrát soustředili na vizuální stránku. V záběrech si můžete prohlédnout, jak se vyšperkovaná verze liší od té původní. Přiložená videa ukazují práci s osvětlením, modely postav a speciálními efekty.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz