Hrej.cz Novinka

Autor hudby pro Doom zakládá metalový sbor

Zdeněk Pudivítr
Zdeněk Pudivítr
6. 1. 2019 14:15 3 Sdílej:
Reklama
Reklama

Série Doom mimo jiné vždycky vynikala svým drsným soundtrackem a s chystanou novinkou ho posune na úplně novou úroveň. Mick Gordon, skladatel hudby pro Doom z roku 2016, který bude zřejmě pracovat i na následujícím díle, se už nechce spokojit pouze s říznými riffy elektrických kytar a nasypanými bicími, a proto se rozhodl pro soundtrack Doom Eternal založit metalový sbor.

Jelikož se jedná o celkem ojedinělý projekt, rozhodl se Gordon nalákat metalové "screamery" otevřenou pozvánkou na YouTube. Pokud umíte pořádně zařvat a chtěli byste si udělat začátkem března výlet do Texasu, můžete se zapojit vyplněním formuláře a splněním několika jednoduchých podmínek. 

Nejdůležitějším předpokladem pro úspěch je samozřejmě váš vokál, takže k přihlášce je nutné přiložit demo, které nejlépe prezentuje váš hlasový projev. Hledají se ženy i muži všech hlasových rozsahů bez ohledu na dosavadní zkušenosti, takže neváhejte. Čas na vyplnění přihlášky máte do 1. února.

Zajímavé je, že Mick Gordon otevřeně nepřiznává, že se jedná o soundtrack k Doom Eternal, i když hra byla už oficiálně představena. Je pravda, že skládal i hudbu pro sérii Wolfenstein, tam by se ale taková hudba asi tolik nehodila. Stejně tak je nepravděpodobné, že by se jednalo o hudbu pro úplně jinou značku. Jedinou další možností by teoreticky mohla být horrorová hra Routine, na které se měl Gordon také podílet. Její vývoj je ale v takových problémech, že se dá pochybovat o tom, jestli vůbec někdy vyjde.

Doom Eternal si můžete předobjednat na Xzone.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz