Assassin's Creed Valhalla dostane rogue-lite režim, v září se odhalí budoucnost série
i Zdroj: Ubisoft
Novinka Assassin's Creed Valhalla dostane rogue-lite režim, v září se odhalí budoucnost série

Assassin's Creed Valhalla dostane rogue-lite režim, v září se odhalí budoucnost série

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 6. 2022 12:34

Včerejší livestream soustředěný na Assassin’s Creed bohužel nepřinesl oznámení dalšího dílu, nýbrž ukončení příběhu toho posledního. I když se speciální vysílání mělo věnovat výročí celé značky, Ubisoft nakonec video pojal trochu jinak a soustředil se na ukončení příběhu Valhally.

Reklama
Reklama

  • Do Assassin's Creed Valhalla zamíří během léta rogue-lite režim
  • Budoucnost série bude odhalena až v září

Ta dostane další festivaly i dodatečný obsah jako třeba dungeony a vývojáři si chystají i poslední příběhovou epizodu. Největší novinkou je ale The Forgotten Saga, nový rogue-lite režim, který bude přístupný pro úplně všechny majitele Valhally zcela zdarma.

Mód je postaven okolo základního principu rogue-lite, kdy se budete neustále vracet do Nilflheimu, umírat, učit se a zlepšovat se. Bojovat budeme proti různorodým monstrům, k vydání má dojít během léta. Ubisoft pak lákal i na novou aktualizaci AC: Origins, která na nové generaci konzolí odemyká framerate a od 16. do 20. června nabídne free weekend. 

Samotná budoucnost a dost možná i další díl série budou odhaleny až v září.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz