Ash Ketchum s Pikachu se po 25 letech rozloučí. Další řada anime Pokémon přinese nové hrdiny
i Zdroj: Pokémon Company
Novinka Ash Ketchum s Pikachu se po 25 letech rozloučí. Další řada anime Pokémon přinese nové hrdiny

Ash Ketchum s Pikachu se po 25 letech rozloučí. Další řada anime Pokémon přinese nové hrdiny

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

16. 12. 2022 12:43

Značka Pokémon sice primárně stojí na herní sérii, pro řadu nehráčů a ostatně i hráčů je ale spojena i s velmi populárním doprovodným anime. I díky němu se z Pikachua stal ikonický maskot značky, a k seriálu neodmyslitelně patří i jeho trenér Ash Ketchum. Věčný smolař ale v listopadových epizodách konečně došel na vrchol a splnil si svůj sen pokémoního šampiona a po 25 letech jeho cesta skončí.

Reklama

  • Ash Ketchum a Pikachu se rozloučí s anime Pokémon
  • Po 25 letech hlavní série vystřídá hlavní hrdiny
  • S Ashem se rozloučí balíček speciálních epizod

Společnost Pokémon Company oznámila, že chystá několik speciálních epizod definitivně uzavírajících příběh Ashe a Pikachu. V aktuálně běžící sérii Ultimate Journeys: The Series Ash zvítězil v turnaji World Coronation Series Masters Eight a stal se tak nejlepším trenérem světa, a zřejmě by se jeho příběh neměl kam dál posouvat. 

Ultimate Journeys uzavřou poslední dvě epizody (v Japonsku, do angličtiny byla zatím předabována jen zhruba polovina sezóny), zmíněných 11 speciálních epizod pak bude jakousi rozlučkou s oblíbenými hrdiny.

Trailer naznačuje, že se v mozaice příběhů ještě jednou uvidíme s řadou oblíbených vedlejších postav včetně Brocka, Misty, Dawn, Sereny, a samozřejmě i Ashovými Pokémony. Závěr má také naznačit, kam se bude dále ubírat Ashův život.

Po 25 letech tak přijde velká změna. Hlavní anime série Pokémon totiž nekončí. Od příštího roku se v ní objeví úplně nová dvojce hlavních hrdinů Liko a Roy. První ukázky naznačují, že se podíváme do nového regionu Paldea i s trojicí startovních Pokémonů Sprigatito, Fuecoco a Quaxly.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz