aquaria-jiz-na-konci-tydne
Novinka Aquaria již na konci týdne

Aquaria již na konci týdne

Tomáš Nadrchal

Tomáš Nadrchal

6
Reklama

Když jsme na jaře letošního roku v osmém nezávislém podcastu spekulovali o regulérnosti udělení hlavní ceny na IGF 2007 poetické akční adventuře Aquaria, očekávalo se její vydání v brzkých měsících. Hodně vody uplynulo, ale konečně jsme se dočkali. Konečně budeme moci posoudit, zdali byla její výhra oprávněná, či nikoliv. Datum, jež si můžete v kalendáři výrazně zakroužkovat červeným lihovým fixem, je 7. 12. 2007, tj. tento pátek.

Cena tohoto nezávislého titulu se bohužel poněkud zvětšila, a to z dvaceti na rovných třicet dolarů. Derek Yu zdražení opodstatňuje nejen přiloženým editorem, ale také herní dobou, která by se měla pohybovat okolo úctyhodných dvaceti hodin. Více o názorech Dereka Yu si můžete přečíst v tomto interview.

A na závěr malá upoutávka, nedávno bylo zveřejněno sedmiminutové video z hraní Aquarie. Je na něm k vidění nejen kouzelná grafika, ale také různé způsoby bojů s bossy apod. Linkujte zde.


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama