Apex Legends slaví 100 milionů hráčů. Respawn láká na novinky
i Zdroj: Hrej.cz
Apex Legends Novinka Apex Legends slaví 100 milionů hráčů. Respawn láká na novinky

Apex Legends slaví 100 milionů hráčů. Respawn láká na novinky

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 4. 2021 12:43

Na začátku roku 2019 představilo studio Respawn svůj vlastní battle royale Apex Legends. Vývojáři vsadili na bleskové vydání, jen chvíli po oznámení jsme se mohli do hry vrhnout a vyzkoušet konkurenci PUBG či Fortnite. Hra si získala velkou popularitu a Respawn nyní hlásí obrovský milník.

Reklama

  • Apex Legends překročilo další milník 100 milionů hráčů
  • Vývojáři lákají na 19. dubna

Za dva roky se do hry totiž podívalo neuvěřitelných 100 milionů hráčů a Apex Legends ukazuje, že si nalezlo své místo ve velmi ostré konkurenci. I přes obrovskou popularitu Warzone či trvající Fortnite si totiž dynamická hratelnost závislá na schopnostech jednotlivých legend dokázala získat vlastní komunitu, která na Steamu pravidelně převyšuje 100 tisíc současně hrajících hráčů.

Žádné zvolňování se ale nekoná. Už v děkovacím traileru Respawn láká na 19. dubna, dle spekulací mají vývojáři ukázat novou legendu. Do hry se navíc chystá úprava Lifeline a možná také nové herní režimy.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz