Activision hrozí cheaterům zvláštním vzkazem. Dnes se jim zřejmě pokusí zatnout tipec
Call of Duty: Warzone Novinka Activision hrozí cheaterům zvláštním vzkazem. Dnes se jim zřejmě pokusí zatnout tipec

Activision hrozí cheaterům zvláštním vzkazem. Dnes se jim zřejmě pokusí zatnout tipec

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

13. 10. 2021 13:18

Společnost Activision včera zveřejnila velmi neobvyklý vzkaz. Obrací se v něm totiž k podvodníkům, cheaterům, kteří obtěžují hráče v multiplayerových režimech série Call of Duty. Klade důraz na to, že cheateři nejsou ve hrách série zvaní, že je společnost rozhodně nebude tolerovat, a že je (zřejmě) bude velmi tvrdě trestat. To by potvrzovalo dřívější oznámení, že společnost chystá nový, velmi tvrdý systém boje proti hackerům.

Reklama
Reklama

  • Autoři Call of Duty vzkazují cheaterům, že je čeká velmi tvrdé zacházení
  • Možná se chystá implementace chystaného nového systému proti cheaterům

„Cheatování kazí zábavu úplně všem. Nikdo nemá rád cheatera. Naším cílem je zajistit zábavný a férový zážitek z hraní. Pro naše vývojáře. Pro naše fanoušky. A hlavně pro všechny hráče Call of Duty. Cheateři tu nejsou vítáni. Neexistuje pro ně žádné pochopení. A velmi brzy pochopíte, co tím máme na mysli,“ naznačují dost záhadně autoři Call of Duty na oficiálním twitterovém účtu.

Call of Duty se s cheatery potýká odjakživa, v poslední době se ale situace ještě vyostřuje. Free-to-play Warzone hráči s hacky dobývají ve velkém a velmi intenzivně kazili zábavu i hráčům betaverze připravovaného pokračování Vanguard. Hráči tedy logicky autory krizitují a požadují, aby s cheatery rychle zatočili. Tomu má napomoci nový systém anti-cheatu, který by měl chránit jak Vanguard, tak Warzone.

Možná právě na jeho spuštění se teď autoři připravují. Zveřejněný vzkaz je ale přinejmenším obskurní.

Call of Duty: Vanguard vyjde 5. listopadu letošního roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz