3ds-se-priblizi-vykonu-hd-konzoli
Novinka 3DS se přiblíží výkonu HD konzolí

3DS se přiblíží výkonu HD konzolí

Marek Švrkala

Marek Švrkala

7. 6. 2010 10:44 9
Reklama
Reklama

Každému, kdo sleduje informace kolem chystaného handheldu Nintenda, je asi jasné, že 3DS bude muset být znatelně výkonnější než obyčejné DS. Serveru IGN se podařilo získat vyjádření několika nejmenovaných vývojářů, kteří nový handheld už vyzkoušeli. „Jeho výkon daleko přesahuje Nintendo Wii a dokonce se přibližuje HD konzolím jako PlayStation 3 a Xbox 360,“ uvedli někteří vývojáři. Systém ke stereoskopickým 3D efektům prý musí renderovat každé herní políčko dvakrát (pro každé hráčovo oko zvlášť), což logicky vyžaduje daleko větší výkon.

Také hlubšího představení 3DS bychom se měli dočkat na E3 příští týden, kde Nintendo chystá tiskovou konferencí hned 15. června. Handheld, který k zobrazování ve třech rozměrech nebude vyžadovat speciální brýle, by se podle jediného oficiálního vyjádření Nintenda měl dostat na trh v Japonsku před koncem fiskálního roku v březnu 2011.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz