profile-image

Ondra Horak

Ondřej Horák
Registrace 27. 5. 2015
ID 620051156
Level 1
0 bodů
Zbývá 100 bodů do dalšího levelu
0 100
Nic tu není

Uživatel nemá žádné hry

Komentáře

Ondřej Horák
Ondřej Horák
Level 1 Level 1
16. 8. 2017 18:17

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Cute_Unicorn: Tak kluci z NFLcz, tedy konkrétně já, bych s tím neměl určitě nejmenší problém a pokud by se ukázal zájem ze strany fanoušků a pochopitelně redakce hrej.cz tak není problém se domluvit na čemkoli, téměř kdykoliv. :)

Ondra Horak

Ondřej Horák
Ondřej Horák
Level 1 Level 1
16. 6. 2015 12:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Shut up and take my money!

Ondřej Horák
Ondřej Horák
Level 1 Level 1
27. 5. 2015 16:09

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Už se pomalu dostávám do fáze, o které mluvil Jirka v hPodu. Zajimavé hry, které nakoupim v PS Store ve slevě se o chvilce později objeví v PS Plus... Takže příští měsíc Sleeping dogs?

Ondřej Horák
Ondřej Horák
Level 1 Level 1
18. 9. 2017 16:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@zdeeneek: Jsem vlastně rád, že jsem někoho dokázal přesvědčit ke koupi, i když k tomu původně recenze rozhodně nebyla určená :) Jen mám osobní velkou radost z každého nového fanouška NFL a am. fotbalu obecně.

@Pavel1893: Trochu s vámi musím souhlasit, že speciálně NFL je dost kouskovaná, proto je ideální koukat ve větší skupině nebo pokud jste extrémně šťastný člověk, tak se svou drahou polovičkou. O atletičnosti hráčů NFL bysme tady mohli rozepsat dlouhé slohové práce, ale tady není správná platforma, nicméně výkony jsou to skoro až nadpozemské. Přijďte někdy podiskutovat na NFL.cz :) A pokud se Vám fotbal líbi, tak běžte mrknout někdy na českou ligu. Není to sice NFL, ale je to i tak velká zábava!

Každý máme své oblíbené sporty a věci. Já evropskému fotbalu říkám kopaná, což je asi původní české označení, ale nejsem lingvista. Mnohem častěji tedy používám slovo čutaná, protože mi přijde tak správně hanlivé. Opravdu nesnaším tenhle sport, ale jak jsem řekl, každý máme svoje :) A nikomu to nechci brát.

Ondřej Horák
Ondřej Horák
Level 1 Level 1
14. 9. 2017 11:21

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@noxuss: není vůbec zač. Velmi rád jsem se zapojil a vzal jsem to jako svoji fanouškovskou povinnost rozšířit povědomí o am. fotbalu v ČR. I já jsme se k tomuhle užasnému sportu dostal přes Madden.

@Psychoq: Díky! Jsem rád za každého jediného hráče, který dá am. fotbalu šanci.

@Pavel1893: věřte, že od 15ky Madden urazil obravský kus cesty! :) a je to dobře! Já jako kmenový redaktor NFL.cz se právě snažím zlomit v lidech ty předsudky a dát tomuhle sportu šanci, protože je to jeden z nejlepších kolektivních sportů vůbec (i když nejsem asi uplně objektivní). Bohužel s vaším posledním tvrzením opravdu nesouhlasím. Madden je pořád jen hra. Fandění svému oblíbenému týmu, jsou úplně jiné emoce, které Madden nemůže přinést.

Reklama
Reklama