I dnes se objevily nové zvěsti o RE8
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka I dnes se objevily nové zvěsti o RE8

I dnes se objevily nové zvěsti o RE8

Pavel Makal

Pavel Makal

Reklama

Další den, další úniky ohledně příštího Resident Evilu. Skoro se nám nechce věřit, že pro nás Capcomu zbyde vůbec ještě nějaké překvapení. Samozřejmě za předpokladu, že jsou zvěsti, které opět nepocházejí z ověřených zdrojů, pravdivé. 

Web Rely on Horror přináší nové střípky, které navazují na včerejší a starší úniky. Informace údajně opět pocházejí z testovací demoverze, kterou už si někteří šťastlivci mohli vyzkoušet. Potvrzují přítomnost jakýchsi vlkodlačích stvoření, o nichž byla řeč už ve starších spekulacích, zároveň popisují sekvence, kdy je hráč bezbraný a nezbývá mu než před nebezpečím utíkat. Jak to vypadá, obyčejná pistole proti těmto nepřátelům také mnoho parády nenadělá.

Atmosférou a zasazením hra údajně velmi výrazně připomíná Resident Evil 4. V jisté fázi dema je možné získat brokovnici, i tak jsou ale vlkodlaci velmi odolní. Zdá se ale, že reagují na bití jakéhosi zvonu, jenž je odvolává z boje (vzpomínáte na vesnici v Resident Evil 4?).  Další popisovanou částí je útěk z hradu a hledání útočiště mezi normálními vesničany. Jeden z nich údajně propadne halucinacím, pobije své druhy a zapálí dům. Hlavní protagonista údajně uteče s jednou z vesničanek a v této fázi demo končí.

Stejně jako včera nezbývá než upozornit, abyste všechny tyto informace brali s rezervou. Jejich množství a kadence nás ale přesvědčuje o tom, že se skutečně brzy dočkáme velkého odhalení.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama