Hrej.cz Mass Effect: Legendary Edition Novinka

Mass Effect: Legendary Edition už míří do lisoven. Hra vstoupila do stavu Gold

patrik-jelinek
Patrik Jelínek
10. 4. 2021 11:20 3 Sdílej:

Obrozená trilogie Mass Effectu, reflektující osobní drama velitele Sheparda v honu za záchranou galaxie, hlásí více než měsíc před vydáním status Gold. Samotnému vydání proto předchází pouze doladění posledních nedostatků, které budou dodatečně adresovány formou Day One patche.

Reklama
Reklama

  • Mass Effect: Legendary Edition je téměř dokončen a míří do lisoven
  • Hra by měla na konzolích i PC vyjít v avizovaném termínu 14. května

Pro připomenutí dodejme, že Mass Effect: Legendary Edition nabídne už 14. května možnost opakovaně (či zcela poprvé) prožít příběh všech tří dílů původní trilogie, a to jak skrze základní kampaň, tak i všechna příběhová a kosmetická DLC. Těch se za léta vývoje nakupilo přes 40 kousků, přičemž jediným, který zde nenalezneme je volnočasová odbočka Pinnacle Station, jejíž zdrojové soubory byly nenávratně ztraceny.

Trojice her bude v jednom balíčku dostupná na PC, PlayStationu 4|5, Xboxu One a Xboxu Series. Nově uveřejněné záběry z jednotlivých her, včetně technického rozboru můžete nalézt například zde.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz