Star Trek Online

Star Trek Online

Star Trek Online je masivně multiplayer online titul od společnosti Perpetual Entertainment zasazený do populárního světa Star Trek. Hra bude vycházet ze všech filmových i seriálových televizních sériích včetně Star Trek: The Original Series, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager a Star Trek: Enterprise. Hra bude postavena na interně vyvinutém Perpetual enginu a půjde o akční adventuru s akčními souboji. K dispozici bude široká nabídka sólo i týmových misí ve vesmíru, na povrchu planet i vesmírných základnách roztroušených po celém Star Trek vesmíru. Začínat se bude ve 24. století a hráči dostanou možnost potkat známé postavy, prožít si známé události a také navštívit všechna známá místa z jejich populárního Star Trek filmu, či seriálu.

Platformy
Xbox Xbox One
Windows PC
Xbox Xbox 360
PlayStation PlayStation 4
Reklama

Star Trek Online hodnocení

Redakce Hrej.cz

Star Trek Online je slibná, ale pohříchu nedotažená hra. Tvůrci však stále mají možnost posunout ji někam dál, jak upřímně věřím. Nyní se ovšem jedná jen o lehce nadprůměrný projekt, který bezvýhradně pohltí snad jen ortodoxní fanoušky.

Celá recenze Windows

Články

Propouštění se nevyhnulo ani Cryptic Studios

Propouštění se nevyhnulo ani Cryptic Studios

Z důvodu probíhající restrukturalizace mediální společnosti Embracer Group dochází k častému propouštění z řad zaměstnanců…

4. 11. 2023 20:00

Videa

Reklama
Reklama