Heroes of Might and Magic V

Heroes of Might and Magic V

Heroes of Might and Magic V je tahová strategie s RPG prvky od společnosti Ubisoft a tvůrčího týmu Nival Interactive, která hráčům nabízí možnost ponořit se do komplexního fantasy světa a zažít zde řadu neuvěřitelných dobrodružství. Heroes of Might and Magic V nabízí zbrusu nové kompletně 3D zpracování při zachování jednotného a moderního stylu, daleko dospělejší herní svět se 6 odlišnými stranami a více než 40 kreaturami i kouzly, dramatičtější a propracovanější hlavní kampaně (pro každou ze stran je k dispozici vlastní kampaň) s celkovým počtem misí přesahujícím 30, v nichž se hráč stará o rozvoj svých armád a hrdinů, buduje a spravuje města, obsazuje nová teritoria a účastní se tahových soubojů. K dispozici je také 5 odlišných multiplayer módů hratelných přes LAN i internet a také na jednom PC. Navíc nechybí editor, který umožňuje vytvářet nové scénáře i vlastní kampaně.

Platformy
Windows PC
Reklama

Heroes of Might and Magic V hodnocení

Redakce Hrej.cz

Co víc si od pokračování Heroes přát? Skvělá hra, která nedovolí odlepit oči z monitoru po dlouhé hodiny, neztratila nic ze svého kouzla.

Celá recenze Windows

Články

Ubisoft pracuje na nové AAA hře pod značkou Might & Magic, vývoj vede Ubisoft Shangai

Ubisoft pracuje na nové AAA hře pod značkou Might & Magic, vývoj vede Ubisoft Shangai

Ubisoft neoficiálně potvrdil návrat další zapomenuté série. Zmrtvýchvstání se dočká značka Might & Magic, která poslední…

15. 2. 2022 09:09
Reklama
Reklama