Videa z F1 2021 porovnávají verze pro konzole minulé a současné generace a PC
F1 2021 Novinka Videa z F1 2021 porovnávají verze pro konzole minulé a současné generace a PC

Videa z F1 2021 porovnávají verze pro konzole minulé a současné generace a PC

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

20. 7. 2021 09:05

Letošní ročník závodní série F1 odstartoval minulý týden. Nyní se k nám dostávají videa, v nichž je vidět srovnání výkonu na konzolích a na PC.

Reklama
Reklama

  • Videa srovnávají výkon F1 2021 na různých platformách
  • Věnují se současné a minulé generaci konzolí i PC verzi

Kanál ElAnalistaDeBits se na srovnávací videa přímo specializuje, autoři si nenechají ujít žádnou zásadní hru. Nejinak je tomu v případě F1 2021. Na monoposty se zaměřili hned ve dvou videích.

První srovnává next-gen zážitek z konzolí nové generace a PC verze. Na Xbox Series X a PlayStation 5 hra běží buď ve 4K a 60 FPS, případně ve 1440p a 120 FPS. Verze pro Xbox Series S pak dosáhne na 1080p a 60 FPS. PC verze běží v maximálních možných detailech na kartě NVIDIA RTX 3080 (s DLSS). 

Výkon je velmi slušný na všech platformách, malý pokles v počtu snímků za sekundu je patrný na konzoli PlayStation 5 (1440p/120FPS režim). Xbox Series X má také o něco rychlejší nahrávací časy. Úroveň textur, anizotropní filtrování a vykreslovací vzdálenost je pak velmi podobná.

Srovnání výkonu na konzolích minulé generace je pak zaznamenáno v separátním videu, i zde je k dispozici záznam z konzolí PlayStation 5 a Xbox Series, je zde tedy patrný mezigenerační rozdíl.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz