Znepokojivá upoutávka láká na dnešní vydání psychologického hororu Brno Transit
Další počin Spytihněva bude k dispozici už za pár hodin.
- Brno Transit slibuje bizarní zážitek
- Titul najdete na Steamu
Český tvůrce Spytihněv, jenž se proslavil retro akcí Hrot, minulý rok v červenci představil další projekt. Brno Transit
prezentoval jako psychologický horor o strojvedoucím v zácviku. Hned na první pohled bylo jasné, že půjde o značně znepokojivý zážitek.
Nekorektní Život není krásný se hlásí o slovo. Nová ukázka láká na český dabing
Nekorektní adventura Život není krásný: Poslední exekuce dorazí už v květnu. Hra nabídne český dabing i cameo ministra kultury.
„Nejprve se dostavte na podatelnu ve stanici Divadlo vyřídit nezbytnou administrativu. Osvědčení o odborné způsobilosti s sebou. K první jízdě se přihlaste u směnmistra, kterého najdete v depu. Zbytek si najde vás. Zaměstnanecké výhody: čistý mundúr, neomezené jízdné, stravenky, ročně zájezd do Bulharska – a pokud se osvědčíte, vstupenka do Bunkru.“
Autor během října naservíroval demo. A právě dnes už bude k dispozici plná verze. Stránka na Steamu napovídá, že bude připravena kolem 17:00. Čekání si můžete zkrátit aktuální upoutávkou, díky níž si uděláte poměrně jasný obrázek o tom, co vás ve hře čeká.