Hrej.cz Novinka

Známe datum vydání Don't Starve na Switch

tomas-turecek
Tomáš Tureček
9. 4. 2018 07:20 Sdílej:
Reklama
Reklama

Sandboxový survival Don't Starve od studia Klei Entertainment se již podíval téměř na všechny platformy. Nyní se chystá i na zařízení od Nintenda. Ve čtvrtek byl vypuštěn do světa release trailer, který nám prozradil, že se s Wilsonem, hlavním hrdinou hry, můžeme ponořit do dobrodružství za přežitím v ponurém, kresleném světě i na Switchi.

Součástí releasu budou i dvě DLC, Reign of Giants a Shipwrecked, díky kterým se podíváme do jiných prostředí, vyzkoušíme si kromě Wilsona i jiné postavy, vyrazíme na lodi vstříc novým světům a v neposlední řadě okusíme roli Davida (toho biblického, samozřejmě) při soubojích s obřími monstry. Při tom všem na nás divočině čeká nelehký úkol - přežít v divočině a hlavně - nehladovět.

Verze pro Switch bude dostupná na Nintendo e-shopu již ve čtvrtek 12. dubna, cena byla stanovena na 19,99$. Hru si budete moct zakoupit i na e-shopu Xzone.cz ve verzích pro Xbox a PS4, a to od 20. dubna.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz