Získejte Spider-Mana s nákupem grafických karet GeForce RTX!
i Zdroj: NVIDIA
Novinka Získejte Spider-Mana s nákupem grafických karet GeForce RTX!

Získejte Spider-Mana s nákupem grafických karet GeForce RTX!

Komerční sdělení
22. 9. 2022 15:54

Náš partner TSBohemia se opět spojuje s výrobcem herních grafických karet NVIDIA a společně nabízí velice lákavý bonus. Při koupit vybraných grafických karet, notebooků či herních sestav získáte zcela zdarma nového Spider-Mana na PC.

Reklama
Reklama

Jak už jsme zmínili, součástí akce nejsou pouze grafické karty, ale také produkty s nimi. Samozřejmě si můžete zakoupit třeba extrémně výkonnou MSI GeForce RTX 3090 Ventus 3X s 24GB RAM, pro méně náročné uživatele jsou ale k dispozici také třeba levnější GIGABYTE GeForce RTX 3080 Vision OC s 10GB RAM. 

Pokud ale koukáte po hotových produktech, určitě vám nezklame nabídka produktů v rámci notebookového segmentu, takový Acer Nitro 5 s RTX 3080 rozhodně stojí za vyzkoušení. Nakonec hotové počítačové sestavy nabízí opravdu neskutečná monstra, zkrátka nemůžeme přehlédnout tento DELL Alienware Aurora R14 s RTX 3080 Ti za necelých 109 tisíc korun.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz