Zenless Zone Zero pokořilo hranici 50 milionů stažení
i Zdroj: miHoYo / HoYoverse
Zenless Zone Zero Novinka Zenless Zone Zero pokořilo hranici 50 milionů stažení

Zenless Zone Zero pokořilo hranici 50 milionů stažení

David Bernard

David Bernard

7. 7. 2024 11:50

Novinka od tvůrců Genshin Impact zažívá silný start. Zenless Zone Zero si za poslední tři dny stáhlo více jak 50 milionů hráčů, což autorům udělalo velkou radost. Všem fanouškům děkují a prosí o zpětnou vazbu.

Reklama

  • Zenless Zone Zero zažívá silný start
  • Titul si stáhlo přes 50 milionů hráčů
  • Autoři děkují za projevenou podporu a žádají o poskytnutí zpětné vazby

Zenless Zone Zero, očekávaný gacha titul od tvůrců Genshin Impact, dorazil 4. července a zažívá velmi silný start. Vývojáři z čínské společnosti miHoYo (známá také pod dceřinou značkou HoYoverse) prostřednictvím oficiálního příspěvku na sociální síti X oznámili, že si hru stáhlo přes 50 milionů zájemců.

"Zdravíme! Od svého vydání si Zenless Zone Zero celosvětově stáhlo přes 50 milionů uživatelů. Město, které kdysi existovalo pouze v nadějích a snech vývojářského týmu, nikdy nebylo tak živé jako nyní. Vaše trpělivost a podpora udělaly z New Eridu to, čím je dnes. Samozřejmě, abychom dostáli všem očekáváním a skutečně se stali městem zázraků, uvědomujeme si, že je stále třeba mnoho věcí zlepšit. Vyzýváme všechny Proxy, aby poskytovali zpětnou vazbu a návrhy prostřednictvím našich oficiálních kanálů," zní z příspěvku na sociální síti X.

Děj Zenless Zone Zero je zasazen do prostředí futuristického města New Eridu, které se stalo poslední baštou lidstva. V roli tzv. “Proxy” se vydáme na průzkum tajemných alternativních dimenzí zvaných “Hollows”. Postupem času budeme do svého týmu rekrutovat další ze čtrnácti dostupných postav, jejichž řady budou rozšiřovány prostřednictvím budoucích aktualizací. Zenless Zone Zero je dostupné zcela zdarma, a to na PC, PlayStation 5, Android a iOS. Titul podporuje hraní a ukládání postupu napříč zmíněnými platformami.

Zenless Zone Zero se připomíná v nové upoutávce
i Zdroj: HoYoverse / COGNOSPHERE PTE. LTD.

Zenless Zone Zero se připomíná v nové upoutávce

Chystané městské akční RPG Zenless Zone Zero, na kterém pracují autoři hitů Genshin Impact a Honkai: Star Rail, se aktuálně…

30. 12. 2023 12:00
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama