Hrej.cz Novinka

Ze Smash. Bros zmizely “steakové genitálie”

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
22. 10. 2020 09:13 Sdílej:
Reklama
Reklama

Modré kalhoty, světle modré tričko a tupý výraz. Ano, přesně to je Steve, svým způsobem hlavní hrdina populárního Minecraftu. Ten před pár týdny společně s třemi dalšími postavami ze stejné hry obohatil nabídku hrdinů v bojovce Super Smash Bros. Ultimate. Autorům ale unikl jisý usměvný designový nedostatek.

V rámci jedné ze čtyř oslavných obrazovek v případě vítězství mohl Steve zkonzumovat pečený steak. Následná obrazovka oslavující jeho první místo ale pixelovatou flákotu umístila do mírně nepatřičného místa. Vznikla tak póza, kterou lze s trochou představivosti označit za hanbatou. A hráči samozřejmě spoustu představivosti mají.

Populárního memu, který se začal šířit mezi fanoušky, si samozřejmě všimli i autoři. V nové aktualizaci s označením 9.0.1 tedy pokrm Stevovi odebrali. Nejde samozřejmě o hlavní pointu aktualizace, především řeší řadu bugů a známých chyb. Odstranění steaku ani není součástí patch notes.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz