Hrej.cz Novinka

Zapojte se do diskuze v hPodu #783

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
18. 2. 2021 10:23 1 Sdílej:

Redakce se i další týden plácá v nesmírném herním suchu, a stále vyhlíží "lepší časy" se zajímavějšími vycházejícími hrami. Ani to nám ale nebrání v tom, abychom se sešli a popovídali si v další epizodě herního podcastu hPod, tentokrát s pořadovým číslem 783. Co probereme tentokát?

Reklama
Reklama

Samozřejmě zmíníme, jaké hry nás v současnosti baví. V prvním tématu se ohlédneme za proběhnuvší akcí Nintendo Direct, která přinesla více či méně zajímavá odhalení a v tom druhém se zamyslíme nad budoucností Rockstaru, který stále slibuje další podporu singleplayerového obsahu.

U mikrofonu se sejde tradičně Kuba s Tadeášem, tentokrát je doplní Honza a dost možná se připojí i Míra. O diskuzi tedy rozhodně nebude nouze. Zapojit se do ní ostatně můžete i vy, buď zde v komentářích pod novinkou, nebo na mailové adrese podcast@hrej.cz s předmětem DOTAZY.  Natáčíme už od 13:00, musíte tedy být hbití.

Uslyšíme se tradičně v pátek v 20:00.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz