Hrej.cz Novinka

Zahrajte si tento víkend Cities: Skylines

konfrst-jan-gmail-com
konfrst.jan@gmail.com
8. 2. 2018 12:34 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

Velmi úspěšná budovatelská strategie Cities: Skylines je v rámci PC verze hry počínaje dneškem na tento víkend k vyzkoušení zcela zdarma. Takže pokud jste ještě neměli možnost zjistit, proč je tento titul vlastně natolik úspěšný, tak určitě neváhejte. Přístupnější to už nebude.

Sami tak můžete zjistit, čím tato hra dokázala zaujmout rovnou miliony fanoušků po celém světě. A takový úspěch zároveň činí ze hry jasného adepta na hru s případným dalším pokračováním.

Ale to už poněkud předbíháme. Současnou nabídku každopádně jako vždy doprovází také klasická slevová akce, jež je v případě základní hry celkem masivní (viz Steam).

Chybět ale samozřejmě nesmí ani zkompletované balíčky obsahující i další rozšíření pro hru (z našich recenzí připomínáme například Snowfall či After Dark) a jde tak i o ideální pozvánku pro ty, kteří doposud se hrou neměli vůbec tu čest a rádi ji viděli v její zkompletované edici.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz