Xbox Series S bude v Česku za 7999 korun
Novinka Xbox Series S bude v Česku za 7999 korun

Xbox Series S bude v Česku za 7999 korun

Radek Raudenský

Radek Raudenský

9. 9. 2020 09:26 9
Reklama
Reklama

Včerejší den se nesl ve znamení Xbox Series S, tedy slabšího bratříčka Xbox Series X. Díky uniklým informacím, které možná chtěl Microsoft už sdílet, jsme se oficiálně podívali nejen na design, ale také na datum vydání a cenu v dolarech.

Na řadu tak přichází česká pobočka Xboxu, která si s českou cenovkou dala záležet. Nakonec se ale dnes ono důležité číslo skutečně dočkáváme – oficiálně bychom za Xbox Series S měli u nás zaplatit 7 999 korun. To je vcelku pěkná cena, a to i vzhledem k tomu, jaké jsou spekulované ceny silnějších protějšků.

Xbox Series X by dle spekulací mělo přijít s cenou 499 dolarů, tedy přibližně 14 tisíc korun u nás. Podobně by na tom měl být i PlayStation 5. Slabší konzole tak míří na poloviční cenu, za kterou vám rozjede všechny next-gen hry. Ve spojení s Xbox Game Pass je to skoro neodmítnutelná nabídka. Co na konzoli říkáte vy?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz