Wild Hearts se předvádí v záběrech pořízených na konzoli PlayStation 5. V ukázce řádí šavlozubý tygr
i Zdroj: Koei Tecmo / Electronic Arts
Wild Hearts Novinka Wild Hearts se předvádí v záběrech pořízených na konzoli PlayStation 5. V ukázce řádí šavlozubý tygr

Wild Hearts se předvádí v záběrech pořízených na konzoli PlayStation 5. V ukázce řádí šavlozubý tygr

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

27. 1. 2023 09:00

Studio Omega Force si připravilo další ukázku z Wild Hearts. Tentokrát se podíváme na zoubek rozzuřeného tygra. A že má pořádné tesáky!

Reklama

  • Ukázka sleduje lov potvory jménem Aragane
  • Tygr ovládá poryvy větru
  • Lovce trápí rychlými přískoky a omračujícími údery

Ukázka přináší pohled na jednu z nejobávanějších potvor zdejšího světa. Jde o bestii Aragane, kterou místní označují jako Golden Tempest (Zlatá bouře). A nutno podotknout, že tato přezdívka opravdu sedí.

Kočkovitá šelma totiž umí zařvat tak silně, že probouzí poryvy silného větru. S jeho pomocí se dokáže hbitě vymrštit k překvapivému útoku. Z ukázky vyplývá, že kočka brilantně popírá fyzikální zákony, ve vzduchu se navzdory své váze umí udržet až podezřele dlouho. Lovci si musí dávat pozor na mrštný ocas a těžké packy, které z nich ve vteřině mohou udělat palačinku.

Závěrem je třeba poukázat na skutečnost, že byla ukázka pořízena na konzoli PlayStation 5, takže si můžete udělat poměrně jasnou představu o tom, jak Wild Hearts na mašině od Sony poběží. Hra míří také na PC a Xbox Series, vyjít by měla už 17. února.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz