Wild Hearts se předvádí v záběrech pořízených na konzoli PlayStation 5. V ukázce řádí šavlozubý tygr
i Zdroj: Koei Tecmo / Electronic Arts
Wild Hearts Novinka Wild Hearts se předvádí v záběrech pořízených na konzoli PlayStation 5. V ukázce řádí šavlozubý tygr

Wild Hearts se předvádí v záběrech pořízených na konzoli PlayStation 5. V ukázce řádí šavlozubý tygr

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

27. 1. 2023 09:00

Studio Omega Force si připravilo další ukázku z Wild Hearts. Tentokrát se podíváme na zoubek rozzuřeného tygra. A že má pořádné tesáky!

Reklama

  • Ukázka sleduje lov potvory jménem Aragane
  • Tygr ovládá poryvy větru
  • Lovce trápí rychlými přískoky a omračujícími údery

Ukázka přináší pohled na jednu z nejobávanějších potvor zdejšího světa. Jde o bestii Aragane, kterou místní označují jako Golden Tempest (Zlatá bouře). A nutno podotknout, že tato přezdívka opravdu sedí.

Kočkovitá šelma totiž umí zařvat tak silně, že probouzí poryvy silného větru. S jeho pomocí se dokáže hbitě vymrštit k překvapivému útoku. Z ukázky vyplývá, že kočka brilantně popírá fyzikální zákony, ve vzduchu se navzdory své váze umí udržet až podezřele dlouho. Lovci si musí dávat pozor na mrštný ocas a těžké packy, které z nich ve vteřině mohou udělat palačinku.

Závěrem je třeba poukázat na skutečnost, že byla ukázka pořízena na konzoli PlayStation 5, takže si můžete udělat poměrně jasnou představu o tom, jak Wild Hearts na mašině od Sony poběží. Hra míří také na PC a Xbox Series, vyjít by měla už 17. února.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama