Hrej.cz Novinka

Where Cards Fall miří i na PC a na Switch

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
20. 10. 2020 12:45 Sdílej:
Reklama
Reklama

Služba Apple Arcade byla představena v březnu loňského roku, obsáhlá knihovna her se následně zpřístupnila v září. Některé tituly se však po čase začaly objevovat i na jiných platformách. Touto cestou jdou i vývojáři ze studia The Game Band, kteří připravují port jednohubky Where Cards Fall.

Titul vytvořili ve spolupráci se studiem Snowman. Mluví o něm jako o puzzle hře, v níž hráč staví (případně boří) domečky z karet. Díky nim se postavička dostane, kam potřebuje. A za odměnu prozradí nějakou zajímavost ze svého života. Stavby z karet totiž odhalují důležité vzpomínky.

Po tematické stránce zpracovávají autoři období střední školy, dospívání a s ním spojené trable. Postavené domečky lze následně dokonce navštívit a promluvit si s rezidenty. Hra nabídne padesát úrovní zabalených do krásně stylizované grafiky.

Jak už bylo řečeno, Where Cards Fall má za sebou premiéru na zařízeních se systémem iOS, je tedy čas vyrazit o dům dál. Během příštího roku hra zamíří na Steam a Epic Games Store, potěší ale i majitele konzole Nintendo Switch, kde jistě využije dotykové obrazovky. Konkrétní datum vydání zatím autoři neoznámili.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz