Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters líčí schopnosti každé z osmi tříd Grey Knightů
Novinka Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters líčí schopnosti každé z osmi tříd Grey Knightů

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters líčí schopnosti každé z osmi tříd Grey Knightů

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

6. 2. 2022 11:25

Loni představené Chaos Gate – Daemonhunters zasazené do krutého kosmu Warhammeru 40,000 přináší souhrn osmi hratelných tříd, které v základu nabídne. Jednotlivá videa efektně znázorňují přehled všech zásadních výhod.

Reklama
Reklama

  • Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters se prezentuje v řadě videí
  • Nabízí pohled na čtyři základní a čtyři pokročilé třídy

Tahové RPG od studia Complex Games nabídne při svém budoucím vydání čtyři základní a čtyři na ně navazující pokročilé třídy. Mezi základní se řadí Justicar s atributem hbitosti, Purgator držící těžké palné zbraně, Interceptor s nadáním v boji nablízko a Apothecary s talentem na zajišťování podpory. 

Mimo těchto základních tříd, které si hráč užije hned od začátku, přibydou během kampaně i jejich čtyři specializace – Paladin, Purifier, Librarian, Chaplain. Po řadě lze jejich hlavní atributy popsat spojeními: těžká zbroj a kontaktní zbraně, pražení nepřátel plamenometem, kontrola bojiště psychickými silami, a podpora dalších mariňáků litanií a dalšími modlitbami.

Ačkoli titul studia Complex Games dosud postrádá konkrétní termín vydání, dle posledního videa se má k vydání schylovat již brzy. Hra má zamířit na Steam a Epic Games Store.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz