vetsi-a-lepsi-watch-dogs-pro-ps-4
Hrej.cz Novinka

Větší a lepší Watch Dogs pro PS 4

konfrst-jan-gmail-com
konfrst.jan@gmail.com
22. 4. 2013 07:51 4 Sdílej:
Reklama
Reklama

Kreativní ředitel vývoje Watch Dogs se rozpovídal, kterak to bude jejich titul mít lehké na čtvrté generaci konzole Sony Playstation. Respektive, verze pro PS4 bude obsahovat exkluzivní obsah natolik lákavý, že odolat bude přinejmenším velmi těžké.

Vylepšení grafická se nabízejí sama o sobě, vedle toho ale Jonathan Morin zmiňuje mnohem zajímavěji vyznívající vylepšení v umělé inteligenci a podstatně propracovanější systém následků vašich akcí.

Na jakékoli konkrétní informace byl Morin bohužel skoupý, nezbývá nám tak, než si domýšlet, cože tím vlastně myslel a jak se to všechno bude chovat v reálu. Na balancování a ladění umělé inteligence napříč výkonnostními úrovněmi různých systémů měli ale tvůrci údajně čtyři roky - zřejmě tedy alespoň ví, o čem mluví.

Jen škoda, že se podobné informace nedostávají ven i o PC verzi této nadějně vyhlížející pecky (což je decentně v kontrastu s předešlými informacemi o PC jakožto hlavní platformě). Ale vzhledem k tomu, že zatím neznáme reálný početní výkon procesorů nového Playstationu, tak se zřejmě ani není čemu divit. Watch Dogs jsou v plánu na třetí čtvrtletí tohoto roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz