Valheim zve na návštěvu Mistlands. Vydání důležitého updatu dokresluje animovaný trailer
i Zdroj: Iron Gate Studio / Coffee Stain
Valheim Novinka Valheim zve na návštěvu Mistlands. Vydání důležitého updatu dokresluje animovaný trailer

Valheim zve na návštěvu Mistlands. Vydání důležitého updatu dokresluje animovaný trailer

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

7. 12. 2022 11:17

Nadšenci do Valheimu v posledních dnech netrpělivě vyhlíželi update, který ve hře zpřístupní oblast Mistlands. Čekání je u konce, je čas vyrazit na lov.

Reklama

  • Očekávaný update Mistlands již obohatil Valheim
  • Přináší nový svět, další možnosti v craftingu a výstavbě, nové materiály, magii, příšery a tak dále
  • Autoři připravili animovaný trailer

Studio Iron Gate v souvislosti s aktualizací vysvětluje, že se nový biom objeví v místech, která hráči ještě nestihli objevit. Pokud se tedy řadíte mezi zapálené světoběžníky a máte odkrytý velký kus mapy, pak může být lepší založit zcela nový svět. K obsahu se zřejmě dostanete dříve.

Krom dalšího světa se zpřístupní také nové herní mechanismy, například krvavá a elementální magie. Nezapomnělo se ani na crafting a výstavbu, k dispozici jsou nové materiály a stavební prvky, postavit lze třeba točité schodiště. Do svého útočiště můžete nově nainstalovat také automatizované zbraně pro obranu proti nezvaným hostům. 

Novinek je samozřejmě mnohem víc, ve hře najdete nové lektvary, jídlo, ale také potvory, které se vás budou snažit sežrat. Kompletní výčet nových prvků najdete na oficiálních stránkách. K tomu si můžete pustit animovanou ukázku odkazující na uvedení updatu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz