hPod #806 nakonec z důvodu technických problémů nejvyde v obvyklém čase. Uslyšíme se v pátek! Omlouváme se.
Valheim trhl metu 500 tisíc hráčů současně
Hrej.cz Novinka

Valheim trhl metu 500 tisíc hráčů současně

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

22. 2. 2021 12:12 1

Fenomén posledních dnů a týdnů, severský survival Valheim, si připsal na své konto další obrovský úspěch. V jeden moment jej totiž dle statistik SteamCharts hrálo zhruba půl milionu hráčů, čímž se Valheim dostal na druhou příčku, hned za neochvějnou stálici a giganta v podobě Counter-Strike: Global Offensive.

Reklama
Reklama

Stalo se tak včera ve večerních hodinách. Dnes web své statistiky mírně upravil, dosažené číslo kleslo o pár tisícovek na 498 478 hráčů aktivních v jeden moment. Vzhledem k jistým technickým odchylkám ale historický půlmilion Valheimu přiznat můžeme. Tak jako tak jde o naprosto fenomenální úspěch. Titul v ten moment překonával Dota 2 i PUBG.

Valheim trhl metu 500 tisíc hráčů současně

Teprve před pár dny se Valheimu podařilo dosáhnout mety tří milionů kopií. V době psaní novinky krutý sever brázdí jen zhruba 170 tisíc hráčů, jde však o období, kdy se tradičně hrám oddává výrazně méně hráčů a rozdíl ještě zvýrazňuje přechod do pracovního týdne. Během dalších večerů a především následujícího víkendu může titul svůj rekord ještě dále překonávat.

Do světa Valheimu se vydal i Radek, brzy vám tedy přineseme recenzi. Ta snad nabídne odpověď na to, proč se ze zdánlivě nenápadné hry stal tak obrovský hit.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz