V půlce měsíce opustí Game Pass osm her. Pospěšte si třeba s Guardians of the Galaxy
i Zdroj: Marvel / Eidos Montreal
Novinka V půlce měsíce opustí Game Pass osm her. Pospěšte si třeba s Guardians of the Galaxy

V půlce měsíce opustí Game Pass osm her. Pospěšte si třeba s Guardians of the Galaxy

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

2. 3. 2023 16:42

Tak jako každý měsíc se i v březnu promění nabídka předplatného Xbox Game Pass. Do něj sice vlétnou nové tituly, zároveň jich ale pár odejde opačným směrem. Tentokrát bude odchodů poměrně hodně, hned osm, a mezi nimi i velmi zajímavé tituly.

Reklama

  • Jen do 15. března si můžete v Game Passu zahrát osm odcházejících her
  • Chybět budou Strážci galaxie nebo Undertale

Musíte zabrat, pokud máte zájem třeba o povedenou superhrdinskou akci Marvel's Guardians of the Galaxy nebo jednu z nejoceňovanějších nezávislých her Undertale. Fanoušci adventur mají jen dva týdny na dohrání nebo koupení Kentucky Route Zero: TV Edition. Odchází také 2D mlátička Young Souls nebo stylová detektivní pecka Paradise Killer.

Situace se týká také staršího ročníku F1 2020, který asi chybět nebude, protože jej vystřídá novější 2022. Příznivce bizáru možná zamrzí odchod Goat Simulatoru a výčet uzavírá japonská adventura Zero Escape: The Nonary Games.

Hry budou dostupné do 15. března, přičemž si je ještě můžete zakoupit s klasickou předplatnou slevou. Už nyní víme, že nabídku služby naopak rozšíří velmi úspěšný survival Valheim, Soul Hackers 2 nebo nová soulsovka Wo Long: Fallen Dynasty.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama