V Knockout City příští týden odstartuje druhá sezóna, radost udělá hlavně filmovým fanouškům
Knockout City Novinka V Knockout City příští týden odstartuje druhá sezóna, radost udělá hlavně filmovým fanouškům

V Knockout City příští týden odstartuje druhá sezóna, radost udělá hlavně filmovým fanouškům

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

23. 7. 2021 09:32

Knockout City se chystá na spuštění druhé sezóny, která evidentně udělá radost především filmovým fanouškům. Nový trailer naznačuje, co vše update pro virtuální vybíjenou nabídne.

Reklama
Reklama

  • Trailer představil obsah druhé seźony pro Knockout City
  • Dorazí nová mapa, míč a hromada kosmetických předmětů
  • Sezóna startuje 27. července

Fight at the Movies v první řadě přinese zcela novou mapu, jejíž kulisy se budou každou chvíli měnit. Hráči se mohou těšit na scény z populárních bijáků napříč všemi žánry. Další podstatnou novinkou je speciální míč, který je ve skutečnosti natlakovaná láhev s limonádou. Tu je potřeba odhodit ve správný moment, každým okamžikem totiž může dojít k její explozi.

Druhá sezóna samozřejmě nabídne také nespočet kosmetických předmětů, třeba nablýskanou limuzínu. Červený koberec bude připraven už příští týden, čerstvý obsah se zpřístupní 27. července. 

Sluší se dodat, že Knockout City můžete vyzkoušet zcela zdarma, a to až do 25. úrovně. Hra navíc podporuje cross-play na všech dostupných platformách.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz