V KeyWe se dva opeřenci starají o posílání dopisů a balíčků. Hra se podobá Overcooked
Novinka V KeyWe se dva opeřenci starají o posílání dopisů a balíčků. Hra se podobá Overcooked

V KeyWe se dva opeřenci starají o posílání dopisů a balíčků. Hra se podobá Overcooked

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

22. 6. 2021 14:11

Práce na poště je velmi náročná, mnohdy navíc špatně placená, což ve výsledku znamená, že je velmi těžké najít spolehlivé zaměstnance. Na pobočku tím pádem vezmou kdekoho. Třeba ptáka kivi.

Reklama
Reklama

  • KeyWe přináší kooperaci pro dva hráče
  • Ve hře se dva opeřenci starají o chod poštovní pobočky
  • Na Steamu je k dispozici demo, plná hra vyjde koncem srpna

KeyWe sleduje dění na pobočce pod vedením dvou opeřenců. Jeff a Debra musí obstarat vše, co je zrovna potřeba, třeba najít ta správná slova pro příchozí telegrafické sdělení, která je potřeba vložit do obálky a co nejrychleji odeslat příjemci.

Už tak náročnou práci navíc komplikují nečekané bouřky, tornáda nebo nálety komárů. Krom psaníček navíc musí zvládnout také odbavení balíčků - ve dne v noci a za každého počasí.

KeyWe připomíná třeba Overcooked, ze záběrů je hned jasné, že je postavena na kooperaci dvou hráčů, kteří si musí bleskurychle rozdělit úkoly, aby vše stihli. Novinku si můžete vyzkoušet už nyní, na Steamu je k dispozici demoverze. Vydání kompletní hry je naplánováno na 31. srpna, objeví se i na konzolích.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz