Uniklo čtvrthodinové video z Atomic Heart. Připravte se na chaos a nekonečné zástupy krvelačných robotů
i Zdroj: Mundfish / Focus Entertainment
Atomic Heart Novinka Uniklo čtvrthodinové video z Atomic Heart. Připravte se na chaos a nekonečné zástupy krvelačných robotů

Uniklo čtvrthodinové video z Atomic Heart. Připravte se na chaos a nekonečné zástupy krvelačných robotů

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

16. 1. 2023 07:30 1

O bláznivé variaci na Bioshock jménem Atomic Heart si v následujících týdnech budeme povídat velmi často, do vydání totiž zbývá pouhý měsíc. O hře leccos vypovídá čerstvé video.

Reklama

  • Autorům Atomic Heart proklouzlo patnáctiminutové video ze hry
  • Ukazuje souboje proti mnohonásobné přesile

Rozhodně se nedá říct, že by studio Mundfish trailery a ukázkami ze hry šetřilo, asi budete souhlasit, že je to spíše naopak. Zatím jsme však viděli hlavně pečlivě střižené záběry, které měli autoři pěkně pod dohledem. A to neplatí pro poslední video.

Jde totiž o uniklou ukázku servírující téměř 15 minut gameplay záběrů. Hlavní hrdina má hned od prvních vteřin plné ruce práce, musí se totiž bránit proti mnohonásobné přesile robotických neřádů. Naštěstí může čas od času všechny vymrštit do vzduchu a nechat je spadnout na plechový zadek. Na bojišti panuje poměrně slušný chaos, zatím se ale zdá, že jde o záměr ze strany autorů.

Atomic Heart vyjde 21. února na PC a konzolich Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 a PlayStation 5. Hra bude od prvního dne dostupná v Game Passu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz